Systém
BCN A300 USB

Identifikačně kombinovaný systém pro elektronické sledování docházky a ovládání elektrických přístupů do prostor. Systém pracuje na net síti on-line, případně mimo síť off-line. Volba identifikace umožňuje uživateli volit nejlepší formu identifikace s ohledem na uživatelský profil pracovníků. Uživatel má možnost volby identifikace a to ID pracovníka, nebo bezkontaktní čip a případně otisk prstu. Čipové karty jsou i vhodná záloha pro zaměstnance, u kterých hrozí, v rámci zaměstnání, poškození otisku. Čtečka pracuje s rozhraním TCP/IP, USB, nebo USB flash. Protože čtečka se projevuje na síti jako virtuální počítač s vlastní IP adresou, lze do sítě zapojit několik čteček dle potřeb firmy.

  • Počet záznamů Napájení: Zařízení je napájeno ze sítě přes adaptér DC 12V . Po odpojení napájení se všechny data uchovají. Po opětovném zapojení je vhodné zkontrolovat čas, popřípadě jej synchronizovat s PC. Pracovní režim 0,5-1 A, režim „spánku“ 20mA.
  • Propojení s PC: Zařízení lze k PC připojit  pomocí USB, případně stahovat data na flash memory, nebo je zapojit jako samostatný počítač do LAN pomocí TCP/IP. To umožní rychle a snadno stáhnout data ze zařízení do jakéhokoliv PC a integrovat je do programu, který je dále zpracovává. Stálé připojení k PC není nutné.
  • Další možnosti: Evidence důvodů přerušení pracovní doby. Možnost režimu práce „stand alone“.Stahování dat přes flash memory.
Další technické údaje

Technické parametry

9

Funguje

v internetové síti i nezávisle na ní.

9

Identifikace

ID, otisk, bezkontaktní čip- možnost volby

9

Procesor

32-bit ARM MCU

9

Rozlišení

500 DPI

9

Kapacita otisků

2000

9

Integrovaná čtečka čipů

RFID

9

Zvukový výstup

9

Teplota

-10st.-60 st.

9

CrossChex Standard

 
9

Modře podsvícený LCD displej

128×64

9

Rychlost identifikace otisku

méně než 0,5 sekundy

9

Identifikační metody

otisk, čip, ID+ čip. karta, otisk a ID

9

Rozměry scanneru

22mm*18mm

9

Kapacita záznamů

až 50000

9

Komunikační metody

USB, TCP/IP,

9

Možnost ovládání elektrického zámku

9

Vlhkost

20%-80%

9

Rozměry

200x 140x 38 (mm)

Dále v setu

Software AIM

Český analytický software

Docházka plus

K tomuto zařízení dodáváme originální SW od výrobce v anglické mutaci, který umožňuje ovládat celou agendu spojenou s docházkovým systémem, vypočítávat získaná data a exportovat je do vlastních tiskových sestav, excelovských tabulek či formátu .TXT .
vývojově český software s dopadem na znění Zákoníku práce a v češtině. Možnost dokoupení na přání zákazníka.
Celkový přehled
Přehled výjimek

Identifikace – Optický scanner

Princip činnosti optoelektronického snímače je založen na získání otisku prstu pomocí principu rozdílného odrazu, resp. rozptylu světla na rozhraní snímací plochy hranolu a přiloženého prstu. Nikoliv tedy samotným otiskem prstu na povrch hranolu, jak je často nepřesně tato technologie vykládána! Takovýto zdánlivý obraz otisku prstu, který je přiložen na plochu snímacího hranolu je zobrazen  na  maticový  CCD detektor. Obraz otisku je  následně digitalizován v kartouzském souřadnicovém systému a předán ke zpracování algoritmem pro rozpoznávání obrazu.

Zásadou pro zabezpečení je, že se otisky prstů uchovávají ve srovnávacím archívu pouze v digitální formě. Z obrázku naskenovaného prvního článku prstu jsou expedovány speciální znaky a archivovány (popř. srovnávány) jako biometrický klíč, tzv šablona. Žádné otisky nejsou ukládány, nýbrž pouze přeměněny v binární kód (řada 1 a 0), který nelze zpětně přeměnit v otisk prstu jako obraz.

Adresa

Holding CoNet s. r. o.
Úprkova 2a
621 00 Brno

Mobilní telefony

+420 777 703 64(1-9)

Technická podpora