Identifikační
média

Dodáváme identifikační média dle přání zákazníka pro čtení kódovaných dat. Data se mohou načítat přes magnetický pásek, nebo přes světelný obraz či bezdrátovým přenosem.

Magnetický přenos
EAN systém čárového kódu

Magnetické karty mají magnetický proužek, na který se ukládají data do magnetické pásky. Kde se tyto karty využívají? Používají se jako zákaznické a věrnostní karty obchodů, čerpacích stanic, fitness center. Dále u vstupů na pracoviště, pro otevírání dveří či garáží. Dejte pozor a nenechávejte kartu v blízkosti magnetu, můžete ji tím znečitelnit či znehodnotit. Karty se dají standartně potiskovat.

EAN neboli European Article Number je mezinárodní číslo, které se používá pro identifikaci zboží v obchodní síti, identifikaci při vstupech do prostor, u zasilatelů a pošt k nasměrování k zákazníkovi. EAN má podobu čárového kódu o 8 až 13 číslicích, přičemž jedna číslice je vždy zastoupena dvěma čarami a dvěma mezerami. Karty se dají standartně potiskovat

RFID čipy- transpondéry

Transpondér je nakódovaný miniaturní vysílač sloužící k identifikaci osob, zboží i služeb. Jeho výhoidou je bezdotykový přenos dat do čtečky, která načtená data posílá k dalšímu elektronickému zpracování. Vzdálenost přenosu se pohybuje od 3 cm výše a záleží na provedení jak vysílače, tak i čipu. Tyto čipy jsou vyráběny v různém provedení od standartních karet, přes čipové pásky až po tzv. tagy, což jsou různé tvarově odlišné výlisky.

Adresa

Holding CoNet s. r. o.
Úprkova 2a
621 00 Brno

Mobilní telefony

+420 777 703 64(1-9)

Technická podpora