FAQ

Co získám zavedením docházkového systému?

Dokonalý elektronický přehled o docházce svých zaměstnanců včetně měsíčních souhrnů pro potřeby mezd, udělování volna, nebo dovolené, nemocnosti etc.

Jak se systém chová při výpadku net sítě?

Každá čtečka má svoji interní paměť, takže data se neztratí. Po aktivaci net sítě se data normálně stáhnou. Stejný postup je v případě off-line provozu, kdy lze data stáhnout př. jednou za měsíc.

Jak jsou zabezpečena moje data před ztrátou?

Všechna data včetně příchodů a odchodů zaměstnanců jsou uložena v databázi softwaru. Software je zabezpečen možností zaheslování proti vstupu neoprávněné osoby. Správci systému je doporučeno, aby data pravidelně zálohoval na jemu známé bezpečné úložiště. Data lze takto obnovit na kterýkoliv den od počátku využívání systému.

Co dělat, když je interní paměť terminálu „plná“ dat?

Naplněnost paměti hlídá firmware terminálu. Při plné paměti se přepisují nejstarší data, což může být dle četnosti dat v čase i několik let.

Jak se chová terminál v síti?

Pokud nejde o terminál, který nemá síťovou kartu a rozhraní TCP/IP, tak se v síti chová jako virtuální počítač. Má svoji IP adresu a připojení je stejné, jako u počítače.

Kam se mohu obrátit, pokud si nebudu vědět rady se správou systému?

K systému jsou dodávány Manuály jak na HW, tak i na SW. Navíc přímo v systému je k dispozici bublinková nápověda u vybraných funkcí. Pokud nenajdete odpověď na svůj dotaz, můžete se obrátit na naši technickou podporu a to prostřednictvím zákaznické telefonní linky, e-mailu.

Dají se získaná data použít k dalšímu zpracování?

Software umožňuje export do Excelu, kde se data mohou dále zpracovat jakýmkoliv způsobem (filtry, grafy, výběry etc).

Kolik zaměstnanců mohu v systému sledovat?

Je to jednak dáno kapacitou paměti docházkového terminálu a typem a dále možnostmi softwaru. Oba údaje jsou zákazníkovi sděleny a dle jeho údajů je také vybráno nejlepší řešení.

Nedají se otisky prstů zneužít, případně zpětně vyvolat?

Nasnímané otisky prstů jsou snímány tak, že scanner si vybere sám ca 20 bodů na bříšku prstu. Tyto body jsou složitým algoritmem uloženy v kartouzském systému souřadnic, takže výsledek je binární kód otisku. Jedná se o tzv. šablonu plně v souladu se Stanovisky ÚPOOÚ č. 3/2009 i EK 12168/02/N WP80.

Potřebuji vlastní server?

Ne, zcela postačuje připojení na přímo, případně lze u vybraných typů stahovat data přes USB Flash Host.

Mohu si software bezplatně vyzkoušet?

Ano, stačí požádat o zaslání demo verze. Jedná se o plně funkční demo pouze pro 5 uživatelů. Pro simulaci personálií, docházky, přerušení, výjimek etc je plně postačující. Můžete si zde libovolně upravovat údaje, vkládat nové zaměstnance, zakládat nová pravidla a vyzkoušet tak možnosti prostředí

Adresa

Holding CoNet s. r. o.
Úprkova 2a
621 00 Brno

Mobilní telefony

+420 777 703 64(1-9)

Technická podpora